Maitsev Mahlane Ehe Värske Põnev
ETENRU

Tule tööle

🍔🍟🍕BabyBack Ribs & BBQ on ühe tõelise burksifänni unistuste tööandja, sest burksi söömine on osa iga meie töötaja elust. Samuti oleme ideaalne töökoht üliõpilastele, kellele pakume võimalust paindliku töögraafiku alusel õpinguid segamata tööl käia ning väärtuslikke (sageli esimesi) töökogemusi omandada.

Kui soovid meie meeskonnaga liituda, siis saada enda CV aadressile personal@babyback.ee (kokkad – toitlustusjuht@babyback.ee) või kandideeri läbi CV Keskuse portaali.

HETKEL OTSIME:

Nautica restorani teenindaja

Kui tunned rõõmu klientidega suhtlemisest, oled julge, kohusetundlik ja sõbralik külaliste teenindamisel ja räägid heal tasemel eesti keelt ning vene keelt suhtlustasandil. Siis on suurepärane võimalus sul eneseteostuseks tuntud restoraniketis, kus on võimalus täiendada oma teadmisi ning saada väärtuslikku töökogemust ⚡️✨

 

 

Tuntuim Ameerika restoran Eestis!

BabyBack Ribs & BBQ on Eesti esimene ja tuntuim kogupererestoran. Alates esimese restorani avamisest 2004. aastal oleme pakkunud oma külastajatele mitte ainult meeldivaid maitseelamusi, vaid olnud ka mõnusaks kohtumispaigaks sõpradega või pereringis. Oleme kogupererestoran, kus lastega perekondi rõõmustab avar lastetuba mängumajadega.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

E-mail on puudu!