Maitsev Mahlane Ehe Värske Põnev
ETENRU

Miks meil töötada

BabyBack tööandjana

15 aastase kogemusega restoranide kett BabyBack Ribs & BBQ annab tööd enam kui 180 töötajatele 10 restoranis üle Eesti, kes naudivad oma tööd ning on oma tööandja üle uhked, sest BabyBack on kasvav ja usaldusväärne tööandja, tugev bränd ja omab kõrget teeninduskvaliteeti.

Meie igapäevatööks on pakkuda meie klientidele suurepärat klienditeenindust maitsva söögiga. Seetõttu otsime me ka väga erilisi inimesi. See töö eeldab, et Sulle meeldib inimestega suhelda, naeratada ja pakkuda neile suurepärast klienditeeninduskogemust.

Võtame tööle rõõmsaid ja tegusaid inimesi – selline on meie kollektiivi nägu ja ühtlasi moodus, kuidas suudame päevast päeva inimestele rõõmu ja head klienditeenindust pakkuda. Meie praegused ja endised töötajad on meie puhul esile toonud mõnusa seltskonna, sõbraliku suhtumisse töötajatesse ning lahedad üritused. Nad on meie organisatsiooni kirjeldanud sõnadega positiivne, noortepärane, sõbralik, usaldusväärne, kokkuhoidev, korrektne, asjatundlik ja töötajatega arvestav.

Me väärtustame kõikide oma töötajate panust ettevõttesse, peame oluliseks sisemisi edutamisi ja üleviimisi, et pakkuda töötajale karjääri- ja arenguvõimalusi ning tagada nii tööandjat kui töövõtjat rahuldav pikaajaline töösuhe. Uutele töötajatele pakume tuge sisseelamisel organisatsiooni tutvustavate materjalide ja koolituste kaudu, kõige suuremaks abiks on töötajale otsene juht ning toredad kolleegid.

On palju põhjuseid, miks meile tööle tulla:

  • Stabiilne töö aastaringselt
  • Paindlik tööaeg, sest suhtume mõistvalt oma töötajatesse
  • Põhjalik väljaõpe ja võimalus täiendada oma teadmisi
  • Saada kogemus Ameerikapärase külalislahke teeninduse või kokakunsti osas
  • Suurepärane võimalus tõestada end ning tõusta ametipositsioonil
  • Väärtuslik töökogemus edukalt tegutsevas, pidevalt kasvavas ettevõttes

Tuntuim Ameerika restoran Eestis!

BabyBack Ribs & BBQ on Eesti esimene ja tuntuim kogupererestoran. Alates esimese restorani avamisest 2004. aastal oleme pakkunud oma külastajatele mitte ainult meeldivaid maitseelamusi, vaid olnud ka mõnusaks kohtumispaigaks sõpradega või pereringis. Oleme kogupererestoran, kus lastega perekondi rõõmustab avar lastetuba mängumajadega.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

E-mail on puudu!