Maitsev Mahlane Ehe Värske Põnev
ETENRU

Miks meil töötada

BabyBack tööandjana

14 aastase kogemusega restoranide kett BabyBack Ribs & BBQ annab tööd enam kui 150 töötajatele 9 restoranis üle Eesti, kes naudivad oma tööd ning on oma tööandja üle uhked, sest BabyBack on kasvav ja usaldusväärne tööandja, tugev bränd ja omab kõrget teeninduskvaliteeti.

Me väärtustame kõikide oma töötajate panust ettevõttesse, peame oluliseks sisemisi edutamisi ja üleviimisi, et pakkuda töötajale karjääri- ja arenguvõimalusi ning tagada nii tööandjat kui töövõtjat rahuldav pikaajaline töösuhe. Uutele töötajatele pakume tuge sisseelamisel organisatsiooni tutvustavate materjalide ja koolituste kaudu, kõige suuremaks abiks on töötajale otsene juht ning toredad kolleegid.

On palju põhjuseid, miks meile tööle tulla:

  • Stabiilne töö aastaringselt
  • Paindlik tööaeg, sest suhtume mõistvalt oma töötajatesse
  • Põhjalik väljaõpe ja võimalus täiendada oma teadmisi
  • Saada kogemus Ameerikapärase külalislahke teeninduse või kokakunsti osas
  • Suurepärane võimalus tõestada end ning tõusta ametipositsioonil
  • Väärtuslik töökogemus edukalt tegutsevas, pidevalt kasvavas ettevõttes

Tuntuim Ameerika restoran Eestis!

BabyBack Ribs & BBQ on Eesti esimene ja tuntuim kogupererestoran. Alates esimese restorani avamisest 2004. aastal oleme pakkunud oma külastajatele mitte ainult meeldivaid maitseelamusi, vaid olnud ka mõnusaks kohtumispaigaks sõpradega või pereringis. Oleme kogupererestoran, kus lastega perekondi rõõmustab avar lastetuba mängumajadega.

E-mail on puudu!