Maitsev Mahlane Ehe Värske Põnev
ETENRU

Barbeque

BBQ Pork Ribs Cajun Style

BBQ searibi Cajun-päraselt (vürtsikam) Babybacki mopp kastmeg, serveeritakse Coleslaw salati ning punases kastmes ubade ja peekoniga

Monster - 32,80 €

Major - 22,20 €

BBQ Salmon Fillet

BBQ ahjus küpsetatud lõhefilee koos seesamiseemnetega kaetud magusvürtsikate roheliste ubade, röstitud kirsstomatite, maheda hapukoore-köögiviljakastme ja grillitud laimiga.

18.60 €

BBQ Brisket

BBQ ahjus küpsetatud loomaliha brisket terava moppkastmega. Serveeritakse Coleslaw salati, grillitud ananassi ja pipra- ning BBQ-koorekastmega.

18.00 €

BBQ Duck Fillet

BBQ ahjus küpsetatud pardifilee grillitud ananassi ja Coleslaw salatiga.

17.10 €

BBQ Pork Neck

BBQ seakaelakarbonaad BabyBacki mopiga, serveeritud grillitud ananassi, röstitud tšillikauna, Coleslaw salati ja friikartulitega.

14.70 €

BabyBack BBQ Pork Ribs Original

BBQ searibi peakoka soovitusel (magusam) babybacki mopp kastmega, serveeritakse Coleslaw salati ja punases kastmes ubadega

Monster - 32,80 €

Major - 22,20 €

The Traditional Sampler

Sinu valikul suurem või väiksem BBQ lihavaagen searibist ja kaelakarbonaadist (magusa- ja vürtsika moppkastmega), rebitud sealihast ja BBQ loomaliha brisketist. Serveeritakse Coleslaw salati ja punases kastmes ubade ning peekoniga.

Monster - 39.50 €

Major - 27.80 €

Tuntuim Ameerika restoran Eestis!

BabyBack Ribs & BBQ on Eesti esimene ja tuntuim kogupererestoran. Alates esimese restorani avamisest 2004. aastal oleme pakkunud oma külastajatele mitte ainult meeldivaid maitseelamusi, vaid olnud ka mõnusaks kohtumispaigaks sõpradega või pereringis. Oleme kogupererestoran, kus lastega perekondi rõõmustab avar lastetuba mängumajadega.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

E-mail on puudu!