Maitsev Mahlane Ehe Värske Põnev
ETENRU

Barbeque

Sampler Fest

BBQ ahjus küpsenud pardifilee ja lõhe koos röstitud tiigerkrevettidega. Serveeritud koos grillitud ananassi, itaaliapärase juustu laastudega rohelise salati, pesto majoneesi ja bataadichipsidega.

32 €

BBQ Pork Ribs Cajun Style

Barbeque searibi Cajuni-päraselt (vürtsikam), serveeritakse Coleslaw salati ja punases kastmes ubadega.

Monster - 29,90 €

Major - 20,20 €

BBQ Salmon Fillet

BBQ ahjus küpsetatud lõhefilee koos seesamiseemnetega kaetud magusvürtsikate roheliste ubade, röstitud kirsstomatite, maheda hapukoore-köögiviljakastme ja grillitud laimiga.

16.90 €

BBQ Pork Neck

BBQ seakaelakarbonaad BabyBacki mopiga, serveeritud grillitud ananassi, röstitud tšillikauna, Coleslaw salati ja friikartulitega.

13.40 €

BBQ Duck Fillet

BBQ ahjus küpsetatud pardifilee grillitud ananassi ja Coleslaw salatiga.

15.50 €

BabyBack BBQ Pork Ribs Original

BBQ searibi peakoka soovitusel (magusam), serveeritakse Coleslaw salati ja punases kastmes ubadega.

Monster - 29,90 €

Major - 20,20 €

The Traditional Sampler

Sinu valikul suurem või väiksem BBQ lihavaagen searibist ja kaelakarbonaadist (magusam või vürtsikam), rebitud sealihast ja krõbedatest kanatiibadest. Serveeritud Coleslaw salati, vürtsika punase kapsa salati ja punases kastmes ubadega.

Monster - 34,10 €

Major - 23,40 €

Tuntuim Ameerika restoran Eestis!

BabyBack Ribs & BBQ on Eesti esimene ja tuntuim kogupererestoran. Alates esimese restorani avamisest 2004. aastal oleme pakkunud oma külastajatele mitte ainult meeldivaid maitseelamusi, vaid olnud ka mõnusaks kohtumispaigaks sõpradega või pereringis. Oleme kogupererestoran, kus lastega perekondi rõõmustab avar lastetuba mängumajadega.

E-mail on puudu!