Maitsev Mahlane Ehe Värske Põnev
ETENRU

Mängutuba

Sageli arvatakse, et kui peres kasvab üks või koguni mitu väikest last, on selline meelelahutus nagu restoranis söömine mõeldamatu ettevõtmine. Võib-olla kusagil see nii ongi, aga mitte meie Baby Back Ribs & BBQ restoranides. Meil saavad meeldivalt aega veeta nii vanemad kui ka nende vallatud võsukesed.

Samal ajal kui vanemad naudivad suurepärast õhkkonda ja ameerikalikku toitu, kutsume lapsi külastama avarat Disney-stiilis mängutuba!

Külastage meid kogu perega!

NB! Ainus ja põhiline reegel meie mängutoas on – lapsed peavad jooksma, hüppama, naerma ja kilkama seni kuni nende vanemad sööke ja jooke naudivad nii, et vanemad siiski ka oma pisikestel silma peal hoiavad.

Tuntuim Ameerika restoran Eestis!

BabyBack Ribs & BBQ on Eesti esimene ja tuntuim kogupererestoran. Alates esimese restorani avamisest 2004. aastal oleme pakkunud oma külastajatele mitte ainult meeldivaid maitseelamusi, vaid olnud ka mõnusaks kohtumispaigaks sõpradega või pereringis. Oleme kogupererestoran, kus lastega perekondi rõõmustab avar lastetuba mängumajadega.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

E-mail on puudu!