Maitsev Mahlane Ehe Värske Põnev
ETENRU

Kulleri tellimise info

Baby Back tuleb Teile lähemale!

Oleme rõõmsad, et saame pakkuda Teile uut, mugavat ja maitsvat võimalust – saate tellida toitu otse Baby Back koos kohale toimetamisega!

Kuidas see toimib?

Väga lihtne! Iga makstud ja kohale toimetamisega tellimuse järel saate 20% Cash Backi oma kontole. Boonuseid saate kasutada järgmise tarnega tellimusega 14 päeva jooksul. See on suurepärane võimalus säästa ja mitte ainult. See pakub ka võimalust nautida meie suurepäraseid roogi otse kodus või kontoris või kus parasjagu soovite.

Ja parim osa – meie kullerteenus hõlmab laia piirkonda! Maksimaalne kohaletoimetamise raadius on 20 km Baby Backisdest, võimaldades maitseid nautida ka neil, kes on veidi kaugemal.

Ootame Teid ja oleme valmis tooma tükikese meie võlu otse Teie koju või kontorisse, et rikastada Teie päeva unustamatute maitsetega!

Tuntuim Ameerika restoran Eestis!

BabyBack Ribs & BBQ on Eesti esimene ja tuntuim kogupererestoran. Alates esimese restorani avamisest 2004. aastal oleme pakkunud oma külastajatele mitte ainult meeldivaid maitseelamusi, vaid olnud ka mõnusaks kohtumispaigaks sõpradega või pereringis. Oleme kogupererestoran, kus lastega perekondi rõõmustab avar lastetuba mängumajadega.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

E-mail on puudu!